POLSKI ENGLISH

Kontakt

Siedziba


S&A Spółka Akcyjna

ul. Św. Piotra 4, 81-347 Gdynia
Telefon/fax: +48 58 664 60 00
Fax: +48 58 664 71 03
E-mail: asystent@s-a.pl, s@s-a.pl

NIP: 586-211-61-86
Regon: 192993503
KRS: 0000351730
Sąd Gdańsk Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego 168.541,40 PLN


Zarząd
Adam Pstrągowski
E-mail: zarzad@s-a.pl

 

Dyrektor ds. Koordynacji Projektów
Lucyna Szatkowska
E-mail: lszatkowska@s-a.pl

 

Dyrektor Exportu

Marzena Leś

E-mail: marzena@s-a.pl


Dział handlowy

 

Jolanta Kiersnowska: jkiersnowska@s-a.pl

Europa Zachodnia i Północna, Bliski Wschód

 

Dorota Kochanowska: dkochanowska@s-a.pl

Europa Południowa, Ameryka Północna i Południowa, Afryka

 

Michał Kaszubski: mkaszubski@s-a.pl

Europa Wschodnia, Azja

 

Grażyna Rukść: gruksc@s-a.pl
Polska

 

Marta Gliwińska: mgliwinska@s-a.pl

E-Commerce

 

Przedstawiciele handlowi


Anna i Piotr Sagan: +48 501 599 073
E-mail: psagan@s-a.pl


Ireneusz Niczyj: +48 695 990 063

E-mail: iniczyj@s-a.pl

 

Kontakt dla prasy

 

Krzysztof Król: +48 728 612 070
E-mail: krzysztof@ultrarelations.com

 

 

Praca


"DOŁĄCZ DO ZESPOŁU" - jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres asystent@s-a.pl - skontaktujemy się z Tobą - Zespół S&A.

 

 

Sklepy


Polska

 

Manufaktura Bursztynu S&A

przy Muzeum Bursztynu

Targ Węglowy 26, Gdańsk

E-mail: manufaktura.bursztynu@s-a.pl

Tel.: +48 695 990 084


Manufaktura Bursztynu

ul. Mariacka 36, Gdańsk

E-mail: galeria.mariacka@s-a.pl

Tel.: +48 695 990 091


S&A jewellery design
ul.
Sienna 1, Kraków
Tel.: +48 12 421 02 14


Galeria S&A

Plac Mariacki 9, Kraków

Tel.: +48 12 422 13 59

S&A amber jewellery
Terminal 1, Port Lotniczy Kraków-Balice
Tel.: +48 604 19 94 06


Galeria S&A

Muzeum Zamkowe w Malborku

ul. Starościńska 1, Malbork

E-mail: malbork@s-a.pl

Tel.: +48 695 990 061


S&A jewellery design

ul. Piwna 16/18, Warszawa

E-mail: galeria.warszawa@s-a.pl

Tel.: +48 695 990 098


S&A jewellery design

AELIA Duty Free Passenger Terminal

Port Lotniczy Warszawa-Okęcie


S&A jewellery design

Terminal Pasażerski, Port Lotniczy Wrocław

E-mail: wroclaw@s-a.pl
Tel.: +48 695 990 097


Hotel Hotton stoisko ekspozycyjno-sprzedażowe

ul. Świętego Piotra 8, Gdynia

 

O biżuterię S&A pytaj także w salonach JUBITOM

 

C.H. AUCHAN

ul. Szczęśliwa 3; 80-176 Gdańsk

tel. 58 760-18-18

 

C.H. AUCHAN
ul. Grunwaldzka 141; 80-264 Gdańsk
tel. 58 345-05-38

 

GALERIA BAŁTYCKA

ul. Grunwaldzka 141; 80-264 Gdańsk

tel. 58 345-05-38

 

GALERIA PRZYMORZE

ul. Obrońców Wybrzeża 1; 80-398 Gdańsk

tel. 58 761-45-56


Republika Czech

Karmelitska 30 Praga

 

Malostranske Nam. 3 Praga

 

Latran 20 Czeski Krumlov


Łotwa

Torna iela 4, II-c, 202 Ryga

 

Tirgonu iela 17 Ryga

 

Aldaru iela 2/4 Ryga

 

Estonia

 

Viru 9, Tallin

 

 

Zdjęcia galerii

 

galeriekontakty/07.JPG galeriekontakty/08.JPG

galeriekontakty/09.JPG galeriekontakty/10.JPG

galeriekontakty/11.JPG galeriekontakty/12.jpg